Svetová kvalita oblekov

Sme podnikatelia a pôsobíme v mnohých krajinách Európy aj Spojených štátov. Na Slovensku sme dlho hľadali skutočne nekompromisnú svetovú kvalitu oblekov – a nenašli sme ju. Súčasná ponuka nás neuspokojila, ostatne môže uspokojiť málokoho. Skutočnú kvalitu s viac ako 50 hodinami ručnej práce na obleku sme našli až v Londýne v Savile Row – a nadchla nás. Natoľko, že sme sa rozhodli vyplniť gap a ponúknuť ju aj slovenským mužom. Preto sme založili firmu Christian Barret a jazdili sa do Londýna učiť od najlepších krajčírov. Zaručujeme vám, že oblek takto vysokej kvality nekúpite od nikoho iného na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku ani Poľsku.


Čo hovoria naši zákazníci

Peter Telek, podnikateľ

Nechal som si ušiť spoločenský a biznis oblek. Oceňujem, že oblečenie ušité na mieru (či už je to oblek, alebo iný druh odevu), lepšie sedí a tým poskytuje človeku podstatne väčší komfort pri nosení. Väčšinu vecí, ktoré vo svojom šatníku mám, sú ušité na mieru, takže ich nosím v podstate stále.

Maroš Mačuha, Majiteľ modelingovej agentúry

Oblek Christian Barret dodá eleganciu a švih. Keď som prvý krát kráčal ulicami Starého mesta v novom obleku, cítil som ako sa ľudia obzerajú. V tom mi prišla SMS: „ Zdalo sa mi, alebo si pred chvíľou prešiel okolo Foxfordu úžasne švihácky nahodený?“

Martin Čapo, riaditeľ, Realitná kancelária RIEŠIME BÝVANIE

V Christian Barret som si dal ušiť trochu netypicky modrý biznis oblek. Oblek nosím na významnejšie udalosti a stretnutia ale aj vtedy keď sa v bežný deň chcem cítiť lepšie. Trochu nadnesene sa dá povedať, že sa v ňom cítim lepší, múdrejší, šikovnejší a bohatší.

Juraj Kadnár, olympionik, rýchlostný kanoista

Nechal som si ušiť oblek, klubové sako aj niekoľko košieľ. Obleky a saká vo všeobecnosti nosím, iba keď musím. Ale v tých na mieru sa cítim skutočne lepšie. Som nadmieru spokojný, a to hlavne s prístupom personálu. Tím bol veľmi milý, ochotný a vedel mi vždy erudovane poradiť. Konečne som začal rád nosiť aj košele.